Procesy

Disponujeme širokou škálou moderných a všestranných výrobných technológií.

Procesy

Disponujeme širokou škálou moderných a všestranných výrobných technológií.

Sieťotlač

Sieťotlač

Sieťotlač zahŕňa nanášanie atramentu priamo na povrch materiálu a následné tepelné sušenie, aby sa dosiahli trvalé výsledky. Grafické prevedenie  môže obsahovať jednofarebnú alebo viacfarebnú tlač a môže prispôsobovať atramenty na základe katalogovych farieb od firmy Pantone a moze byt pouzite na mieru

Digitálna Tlač

Digitálna Tlač

Naše digitálne tlačiarne Mimaki UV  so svojimi výnimočnými grafickými detailami a flexibilnými atramentami spĺňajú a prekračujú očakávania našich zákazníkov vo väčšine prostredí vrátane vysokých teplôt, vysokej vlhkosti a ultrafialového žiarenia.

Leptanie

Leptanie

Chemické leptanie používa kyseliny na leptanie dizajnu na povrch materiálu s cieľom zvýšiť trvanlivosť a dlhodobú čitateľnosť súčiastky. Hĺbka leptania na komerčnom štítku sa pohybuje od 0,040 mikrona ”do 0,100 mikrona” v závislosti od výšky a ťahu písmen a typu kovu alebo zliatiny.

CNC vysekávanie

CNC vysekávanie

Technológia CNC vysekávania a vystrihovania umožňuje produktívne opracovanie plechu s výsledkom tvarovo pestrých, kombinovaných a zložitých výstrižkov na jednom stroji...

Delenie laserom

Delenie laserom

Sitapress  používa svoje vláknové lasery na delenie jednotlivých štítkov pri znižovaní dodacích lehôt, znižovaní odpadu z materiálu a udržiavaní tesných tolerancií. Laserové rezanie nám pomáha vždy poskytovať vysokokvalitné diely.

Gravírovanie Laserom

Gravírovanie Laserom

Každý výrobok, ktorý vyrábate, musí mať identitu alebo ešte dôležitejšie identifikáciu. Pomáha to spoločnostiam pri zdokonaľovaní systémov kvality a správe ich výrobných procesov. Preto vám môžeme poskytnúť službu číslovania na základe vašich konkrétnych potrieb. Číslovanie na štítkoch može byť vyrazené, laserom gravírované, chemicky leptané alebo anodizované.

Laminovanie

Laminovanie

Finalizovanie

Finalizovanie

Výrobný proces Sitapress je certifikovaný podľa ISO9001:2015

ico